DEĞERLERİMİZ

Projebitir Ekibi olarak sizler bizim için çok değerlisiniz. Sizlere dürüst ve şeffaf oluyoruz. Sizlerin güveni bizim için en önemli kısımdır. Bu konuda çok özverili bir şeklide çalışıyoruz. Proje ve tasarımlarınıza bu güven kapsamında danışmanlık veriyoruz.

Projebitir ekibi olarak Tasarım Ve Projelerinizi değerlendirirken diploma sahibi uzman danışmanlarımızın incelemelerine sunuyoruz, Burada harcanacak zaman, emek ve istenen niteliklere göre ve mimarlar odası en az bedel hesaplarına dayanarak bir ücret politikası uyguluyoruz. Bu sebeple proje detaylı incelenip, Kaliteden ödün vermeden uygun şekilde ücretlendirilir.

Projebitir ekibi olarak Önceliğimiz Sizlere verilen zamanda hatasız bir şekilde projeleri teslim etmemizi sağlamaktır. Projelerin Öncelikle Zaman planı yapılır ve sizlerle bu paylaşılır karşılıklı mutabakattan sonra Projeye başlanır. Ve planlanan sürede proje biter. Bu Sürecin Yönetilmesi Profesyonel bir şekilde sağlanır. Bu süreçte titiz bir çalışma yürütüyoruz ve Proje sürecinde sürekli iletişimde Kalıp, size sonsuz deneyimler sağlamayı amaçlıyoruz.